Poznáte poveru, že prší šťastie? Prineste farebnými kvapôčkami šťastie vášmu dieťatku hneď od narodenia. Hravý vzor rozžiari každú detskú izbičku a krásne zemité farby ľahko zladíte aj s inými doplnkami v podobných odtieňoch.

So vzorom farebných kvapiek zaobstaráte celú výbavičku pre bábätko – od zavinovačky, obliečky, hniezdočka až po čiapočku alebo tulítko. Pri pohľade do postieľky potom môžete hovoriť, že vám bábätko rastie ako z vody.

Perové zavinovačky vo vzore farebných kvapôčok kombinujeme s bielou, okrovou, modrou a hnedou farbou. Je len na vás, ktorú kombináciu pre vaše bábätko vyberiete. Vďaka prírodnému páperovému materiálu, s ktorým česká značka JiTuli pracuje, si môžete byť istí, že teplota bábätka nebude kolísať a perie zastane termoregulačnú funkciu. To znamená, že v teple ochladí, v zime zahreje a predchádza poteniu. Stane sa tak ideálnym parťákom pre bábätká narodené v horúcom lete aj v najchladnejších zimných dňoch.

Hľadáte krásnu a zároveň praktickú výbavičku pre vaše bábätko? Pokiaľ máte radi hravé vzory iste vás zaujmú rôznofarebné kvapôčky.