Škvrnky od jedla, hliny na záhrade alebo také, o ktorých ani neviete, kde vznikli, sú súčasťou života každého dieťaťa – od toho najmenšieho až po tie väčšie. Choďte tomu naproti a rovno vyberte výbavičku so škvrnkami. Sľubujeme, že tieto škvrnky vás hneď na prvý pohľad zaujmú svojim minimalistickým a hravým vzhľadom.

Vzor tvoria jemné čierne škvrnky, ktoré sa skvelo hodia do chlapčenskej i dievčenskej izbičky. Zladiť môžete rovno celú výbavičku pre bábätko – od zavinovačky, hracej deky, vankúšiku až po čiapočku alebo tulítko.

Perové zavinovačky vo vzore čiernych škvrniek kombinujeme s bielou a okrovou farbou. Je len na vás, ktorú kombináciu pre vaše bábätko vyberiete. Vďaka prírodnému páperovému materiálu, s ktorým česká značka JiTuli pracuje, si môžete byť istí, že teplota bábätka nebude kolísať a perie zastane termoregulačnú funkciu. To znamená, že v teple ochladí, v zime zahreje a predchádza poteniu. Stane sa tak ideálnym parťákom pre bábätká narodené v horúcom lete aj v najchladnejších zimných dňoch.

Kúpte bábätku praktickú výbavičku. Pokiaľ máte radi hravé vzory, minimalistické čierne škvrnky budú tou správnou voľbou.