Kúpte vášmu dieťatku deku, do ktorej sa budete chcieť zababušiť aj vy sami. Hebká detská deka by nemala chýbať v postieľke, v kočíku ani v autosedačke. Vďaka prírodným a zároveň hravým farbám skvele doplní detskú izbičku a pri jazde kočíkom vám ju budú všetci závidieť.

Deky vyrábame prevažne z merino vlny, ktorá patrí medzi tie najkrajšie a najpríjemnejšie na dotyk. Zároveň má praktické termoregulačné vlastnosti, vďaka ktorým v lete príjemne chladí a v zime spoľahlivo zahreje. Špeciálny šupinkovitý povrch vlneného vlákna navyše zamedzuje množeniu baktérií. K deke odporúčame zaobstarať bábätku aj praktický vankúšik a prestieradlo nielen do postieľky.

Pokiaľ patríte medzi priaznivcov ekológie, tak vás navyše poteší, že merino vlna patrí medzi vysoko ekologické materiály a pri likvidácii sa rozloží späť do zeme prirodzenou cestou. Nezostane tak po nej ekologická stopa ani vo chvíli, keď už doslúži. Pripravte sa ale že bude slúžiť dlho

Kúpte vášmu dieťatku deku, do ktorej sa budete chcieť zababušiť aj vy sami. Vyberte si merino deku, aby sa vaše bábätko cítilo čo najpríjemnejšie.