Vedeli ste, že jarabina symbolizuje lásku a šťastie? Možno si tiež pri pohľade na jarabinu zaspomínate na školské roky, kedy sa z nej často vyrábali najrôznejšie obrázky na výtvarnej. Alebo ste ju možno tajne maškrtili u babičky na záhrade ešte keď boli plody poriadne kyslé. Nadviažte na vaše pekné spomienky a kúpte vášmu dieťatku výbavičku práve so vzorom jarabín.

Jarabinu tvorí šedo modrý vzor v kombinácii s jemnými hnedými a okrovými bobuľkami. Zladiť môžete rovno celú výbavičku pre bábätko – od zavinovačky, obliečky, hniezdočka až po čiapočku alebo tulítko.

Perové zavinovačky a obliečky vo vzore jarabín kombinujeme s bielou, okrovou, modrou a hnedou farbou. Je len na vás, ktorú kombináciu pre vaše bábätko vyberiete. Vďaka prírodnému páperovému materiálu, s ktorým česká značka JiTuli pracuje, si môžete byť istí, že teplota bábätka nebude kolísať a perie zastane termoregulačnú funkciu. To znamená, že v teple ochladí, v zime zahreje a predchádza poteniu. Stane sa tak ideálnym parťákom pre bábätká narodené v horúcom lete aj v najchladnejších zimných dňoch.

Radi by ste už odmala viedli dieťatko k vzťahu k prírode? Zaobstarajte mu výbavičku so vzorom jarabín, vďaka ktorej môže spoznávať rastliny už odmala.