KOLEKCIA VÝBAVIČIEK

Nastávajúce mamičky majú prirodzenú potrebu zútulniť a pripraviť bábätku krásne prostredie, do ktorého ho privedú už z pôrodnice. Či už ide o celú detskú izbičku  alebo detský kútik v spálni, kde má postieľku. Súčasťou príprav by tak mala byť kvalitná, zladená výbavička pre bábätko, pokiaľ patríte medzi tých, ktorí majú radi všetko farebne zladené. V JiTuli vyberáme vzory aj farby tak, aby sa dali ľahko zladiť so zvyškom izbičky. Zvoliť tak môžete neutrálne jednofarebné výbavičky, ale aj hravejšie vzory, ktoré prinesú do izbičky kúsok prírody.


A čo všetko zaobstaráte v jednom vzore či farbe? V ponuke výbavičiek pre bábätko nájdete páperové zavinovačky, vankúšiky do postieľky, mantinely do postieľky, detské rastúce hniezdočká, hracie deky a prebaľovacie podložky, overalky a čiapočky pre bábätko, tulítka, prestieradlá do kočíka a do postieľky, pre postieľky .
Meta title: Hravé kolekcie výbavičiek pre bábätká | JiTuli

Nastávajúce mamičky majú potrebu zútulniť a pripraviť bábätku krásne prostredie. Vyberte si výbavičku, ktorá urobí radosť vám aj vášmu dieťatku.