Nechajte rozkvitnúť detskú izbičku vďaka výbavičke pre bábätko, ktorú zdobia drobné lúčne kvietky. Keď sa do nej vaše dieťatko zababuší pri spaní alebo sa len tak rozvalí na podložke a bude sa hrať, tak si bude pripadať ako na jarnej lúke. Až bude staršie tak navyše môže začať spoznávať jednotlivé kvietky a ich farby a rozvíjať sa.

Chceli by ste si aj vy ustlať na lúčnom kvete? To nie je problém. Na zákazku totiž robíme aj obliečky na veľké periny a vankúše. Môžete si tak obliečkami rozvoňať ako detskú izbičku tak aj vašu spálňu.

Perové zavinovačky vo vzore lúky kombinujeme s bielou, okrovou, modrou, hnedou a lila farbou. Je len na vás, ktorú kombináciu pre vaše bábätko vyberiete. Vďaka prírodnému páperovému materiálu, s ktorým česká značka JiTuli pracuje, si môžete byť istí, že teplota bábätka nebude kolísať a perie zastane termoregulačnú funkciu. To znamená, že v teple ochladí, v zime zahreje a predchádza poteniu. Stane sa tak ideálnym parťákom pre bábätká narodené v horúcom lete aj v najchladnejších zimných dňoch.

Chcete do detskej izby vpustiť kúsok prírody? Kúpte bábätku výbavičku so vzorom lúčneho kvetu v prírodných farbách.