Materiály použité na výrobu páperových zavinovačiek

Zavinovačka sa skladá zo sypkoviny a bavlneného poťahu

Poťah na zavinovačku je ze 100% bavlny a je na zips, takže sa dá kedykoľvek zložiť a ľubovoľne prať. Doporučujeme preto zakúpiť dva poťahy na výmenu. 

Péřová zavinovačka KlasikPéřová zavinovačka Klasik


Spĺňame atestáciu pre deti do troch rokov

Sypkovina je veľmi hustá tkanina, aby neprepustila perie von. Je vyrábaná z jemných priadzí z čistej bavlny. My pre vás vyberáme sypkovinu, ktorá nie len, že spĺňa atestáciu pre deti do troch rokov, ale ešte navyše má ošetrenie STRIEBROAKTÍV, vďaka ktorému sú perové zavinovačky JiTuli absolútnou kráľovnou medzi zavinovačkami. Striebroaktívny je antivírusová a antibakteriálna ochrana fungujúca na báze iónov striebra redukujúca obsah baktérií až o 95%! Zabraňuje množeniu plesní, mikroorganizmov a roztočov. Môžete tak mať istotu, že vaše bábätko bude mať maximálne komfort, čisté a zdravé spanie.

Zapínanie zavinovačky je riešené tromi gombíkmi, môžete teda korigovať zovretie bábätka podľa potreby. Gombíky sú ideálne,pretože pri zapínaní a rozopínaní bábätko nerušia, ako je to pri zapínaní a rozopínaní na suchý zips.

Páperové zavinovačky JiTuli nájdete u nás aj na zaväzovaciu stuhu.Péřová zavinovačka Klasik
 


Perie je alfa a omega celé zavinovačky

Vyberáme len to najkvalitnejšie od českých dodávateľov.
Zavinovačky JiTuli sú plnené 100% husacím perím v pomere 80/20% dranej a prachovej. Táto kombinácia je ideálna, aby dieťaťu udržala správnu polohu.

Prachové perie sa nachádza v spodnej časti hrudníka husí a má za úlohu, chrániť pred chladom a teplom. Práve preto je prachové perie kúzelným izolantom a perové zavinovačky vďaka nemu majú termoregulačnú schopnosť, vďaka ktorej bude vaše bábätku stále v teple, ale nebude sa prehrievať.
Materiály použité na výrobu páperových zavinovačiek spĺňajú prísne hygienické požiadavky a majú atestáciu Oeko-Tex Standard na výrobky pre deti do troch rokov.