Vneste vášmu bábätku do postieľky, kočíka alebo izbičke kúsok slniečka vďaka okrovej farbe. Tá nielen pripomína slnko svojimi žltými odtieňmi a zeminu odtieňom hnedej, ale navodzuje pocit bezpečia. Vaše dieťatko sa tak bude cítiť bezpečne, kedykoľvek si ľahne do zavinovačky alebo sa zababuší do perinky.

Okrovú výbavičku zaobstaráte buď čisto jednofarebnú alebo v kombinácii s inými vzormi. Je len na vás, ktorú kombináciu pre vaše bábätko vyberiete. Vďaka prírodnému páperovému materiálu, s ktorým česká značka JiTuli pracuje, si môžete byť istí, že teplota bábätka nebude kolísať a perie zastane termoregulačnú funkciu. To znamená, že v teple ochladí, v zime zahreje a predchádza poteniu. Stane sa tak ideálnym parťákom pre bábätká narodené v horúcom lete aj v najchladnejších zimných dňoch.

Celú izbičku môžete zladiť vďaka výbavičke pre bábätko – od zavinovačky, vankúšika, hniezdočka až po mantinel do postieľky alebo tulítko.

Máte radi jednoduchosť a eleganciu? Zariaďte v rovnakom štýle aj výbavičku pre bábätko. Kúpte mu zavinovačku, vankúšik alebo hniezdočko okrovej farby.