Bio jemný olej Matýsek 200 ml Nobilis Thilia

11,82 EUR
Skladem
ks

Jemný detský BIO olej predstavuje výnimočne šetrnú starostlivosť o citlivú pokožku detských telíčok už od narodenia. viac

Maximálne šetrná starostlivosť o citlivú detskú pokožku. Starostlivo vybrané rastlinné oleje – mandľový a marhuľový, podporujú správnu a ochrannú funkciu kožného mikrobiomu. Obsahujú vitamíny ako A, E a prírodné antioxidanty. Tenkú a citlivú pokožku novorodencov zvláčňujú, vyživujú a chránia pred vysušením. Ľahká konzistencia nezaťažuje a nezanecháva pocit mastnoty. Zloženie bez obsahu éterických olejov nedráždi a nenarušuje čuchovú väzbu medzi mamičkou a bábätkom. Jemná masáž zároveň pomáha uvoľniť svalové napätie. Čisto prírodné látky zaručujú tú najjemnejšiu starostlivosť a maximum účinkov. Olej je vhodný aj na starostlivosť o predčasne narodené deti.


Komu urobí radosť?
Všetkým mamičkám a oteckom, ktorí hľadajú pre svoje deti výnimočne šetrnú prírodnú starostlivosť. Zároveň chcú prehĺbiť spoločné puto s bábätkom pomocou nežnej a láskyplnej masáže, ktorá znižuje pocity napätia a zlepšuje kvalitu spánku.

Použitie
Primerané množstvo oleja nalejte do dlaní a jemne vmasírujte do čiastočne vlhkej pokožky po kúpeli. Po použití zostáva pokožka dlhodobo vyživená a hladká bez pocitu mastnoty.
Zloženie
Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandľový rastlinný olej v bio kvalite); Prunus Armeniaca Kernel Oil (marhuľový rastlinný olej); Squalane (fytoskvalan, rastlinný lipid); Tocopherol (vitamín E, antioxidant); Helianthus Annuus Seed Oil (slne) alfa-bisabolol, upokojujúca zložka).