EKO prebaľovací systém Barevné Kapičky

54,81 EUR
Skladem
ks

Kozmetická taštička, prebaľovací látková nepremokavá podložka, nepremokavý vrecúško na plienky, jemný mušelínové obrúsok. To všetko dohromady tvoria ekologické prebaľovanie vášho zlatíčka. viac

Kozmetická taštička, prebaľovací látková nepremokavá podložka, nepremokavý vrecúško na plienky, jemný mušelínové obrúsok. To všetko dohromady tvoria ekologické prebaľovanie vášho zlatíčka.

Kozmetická taštička je vyrobená z nepremokavej tkaniny. Má veľmi vysokú odolnosť proti mechanickému poškodeniu, je pevná a odolná.

Parametre:

• Rozmery podložky sú 18 x 28 cm.

Materiál použitý na výrobu osmetických taštičiek certifikát OEKO-TEX ® 100 triedy I Ates pre deti do 3 rokov. údržba:

Taštičku možno prať na na 40 stupňov nežehliť Odporúčame používať pracie prostriedky neobsahujúce bielidlá či optické rozjasňovače. NEŽAHLIT

Prebaľovacia látková podložka je ušitá z dvoch materiálov, hore je biele froté s PUL záterom (froté je príjemné na dotyk pre bábätko a pri nehode PUL záter zabráni presiaknutiu do ďalších vrstiev) a spodná vrstva je ušitá z dizajnovej bavlnenej látky. Froté s PUL záterom je nepriepustné, napriek tomu priedušné. Odporúčame k zakúpení 2 podložky, jednu "na normálne používanie" na doma a druhú "lepšie" na návštevy či k doktorovi.
Parametre:
• Rozmery podložky sú 50 x 70 cm.
• Farebná strana podložky je zo 100% bavlna
• Vnútorná časť tvorí froté s PUL záterom (100% polyester).
• Všetky materiály majú certifikát OEKO-TEX ® 100 triedy I Ates pre deti do 3 rokov. údržba:
• Podložku možno prať na na 60 stupňov a žehliť na stredný stupeň iba z bavlnenej strany (nežehliť z vnútornej FROTÉ strany).
• Odporúčame používať pracie prostriedky neobsahujúce bielidlá či optické rozjasňovače.
Nepremokavý vrecúško na plienky je vyrobený z nepremokavej tkaniny. Má veľmi vysokú odolnosť proti mechanickému poškodeniu, je pevná a odolná.
Parametre:
• Rozmery pytlíku sú 18 x 28 cm.
Materiál použitý na výrobu osmetických taštičiek certifikát OEKO-TEX ® 100 triedy I Ates pre deti do 3 rokov.
Údržba:
Podložku možno prať na na 40 stupňov NEŽEHLIT
Odporúčame používať pracie prostriedky neobsahujúce bielidlá či optické rozjasňovače.