Merino deka Starorůžová

62,70 EUR
Skladem
ks

Luxusná pletená deka zo 100% MERINO VLNY s Bluesign® certifikát najvyššej ekologickej šetrnosti a bezpečnosti. V zime zahreje av lete ochladí. Krásny hladký vzor, ktorý sa hodí ku všetkému, ako do postieľky, tak do kočíka. viac

Luxusná pletená deka zo 100% MERINO VLNY s Bluesign® certifikát najvyššej ekologickej šetrnosti a bezpečnosti. Čisto prírodné vlákno Merino sa pri likvidácii rozloží späť do zeme prirodzenou cestou.

Merino vlna je unikátna v tom, že v zime zahreje av lete ochladí. Vlákno Merino pojme vlhkosť s hmotnosťou 30% svojho suchého stavu a vďaka tomu je úžasne priedušná. Špeciálny šupinkovitý povrch vlneného vlákna zamedzuje množeniu baktérií.

Na pokožke neškriabe - vlna Merino je jednou z najjemnejších a najmäkších vĺn a jej vlákna sú oveľa tenšie ako iné typy vĺn.

Rozmer deky: 75x90 cm

Jednoduchá údržba - vďaka novým výrobným technológiám je možné deku prať v práčke na 30 stupňov.

Krásny hladký vzor, ​​ktorý sa hodí ku všetkému, ako do postieľky, tak aj do kočíka. Farby môžete kombinovať s ostatnými výrobkami značky JiTuli.

Použitý materiál spĺňa najprísnejšie požiadavky na výrobu produktov pre deti do 3 rokov. Produkt je vyrobený v Českej Republike.