Náhradný povlak na vankúšik Béžová/biele veľké hviezdy

Pôvodná cena 11,44 EUR. Ušetríte 20% (2,29 EUR) 9,15 EUR
Skladem
ks

Detský páperový vankúšik sa skladá z vonkajšieho povlaku a vnútornej páperovej výplne. Povlak na vankúšik je možné kedykoľvek vymeniť. V rovnakom dizajne môžete zakúpiť aj povlak na páperovú zavinovačku a zladiť tak celý komplet do postieľky.

Povlaky sú zo 100% bavlny a ich materiály majú atestáciu na výrobky pre deti do 3 rokov. viac

Páperový vankúšik je skvelá prevencia proti uprednostňovaniu otočeniu hlavičky dieťaťa k jednej strane i symetrického či asymetrického oplošteniu záhlavia. Žiadny  iný materiál nedokáže páperový vankúšik nahradiť.
Vďaka periu sa do vankúšika hlavička bábätka prepadne a vankúšik nevytvorí žiadny schod medzi krčnou chrbticou a hlavičkou. Bábätku sa hlavička naopak krásne pretiahne v šiji.

Vankúšik je vhodný pod bábätko v kočíku zabalené v zavinovačke. Vytvorí naklonenú rovinu, aby sme zabránili napríklad vdýchnutiu po grckaní. Bábätko je na vankúšiku v jeho prirodzenej polohe klbka, hlavička je vyvýšená a krásne pretiahnutá v šiji.

Vankúšik je ďalej nenahraditeľný pre dráždivejšie bábätká s tendenciou k záklonom. V týchto prípadoch je namieste vankúšik využiť tiež do kočíka.

Páperový vankúšik sa skladá zo sypkoviny, plnené špeciálnou kombináciou prachového a draného peria, a z poťahu, ktorý je zo 100% bavlny a je možné ho kedykoľvek zložiť a ľubovoľne prať. Povlak je možné vyberať a kombinovať aj s páperovou zavinovačkou a mantinelom a spoločne Vám vytvorí krásny set do postieľky.


Materiály použité na výrobu zavinovačiek majú atestáciu Oeko-Tex Standard na výrobky pre deti do troch rokov.