ONLINE cvičebný 8 týždenný program DIASTÁZA

79,04 EUR
Skladem
ks

Chcete na sebe začať pracovať zdravo, bezpečne av čase, ktorý vám vyhovuje? Máme pre vás ONLINE cvičebný program. STOP! vystúpenému brušku a inkontinencii viac

V čom je program jedinečný


• Mnoho lektorov a fyzioterapeutov sa nezameriava na redukciu diastázy brušných svalov, a preto cvičenie nemusí byť vždy vhodné pre oslabený stred tela.
• Efektívne riešenie diastázy je citlivý proces, na ktorý nie je na bežných lekciách dostatok priestoru.
• Náš program vychádza z tých najnovších výskumov v Čechách a najmä v zahraničí, premietajú sa v ňom poznatky z rôznych fyzioterapeutických, korekčných i športových postupov.
• Trvalé spevnenie bruška nie je o fitness, ale o pôsobení síl, preto sa učíte nielen jednotlivé cviky, ale najmä schopnosť nastaviť telo do optimálnej pozície na cvičenie.
• Program sa zameriava na prácu s kosťami, nie so svalmi, ktoré klienti väčšinou nevedia správne aktivovať. Učí zábavnou formou skrze ľahko pochopiteľné vizualizácie a prirovnania.
• Čo je viac – 5 % cvičení počas dňa alebo 95 % času bežných činností? Naprogramujete si pohybové vzorce pre každodenné činnosti (zdravý sed, zdvíhanie bremien, aktívna chôdza...) a taktiež pre vaše obľúbené športové aktivity. A bruško bude pracovať NONSTOP.

Cvičebný program


Unikátny cvičebný plán - cvik na každý deň po dobu 8 týždňov, tipy, triky a vychytávky. Intuitívny popis postavenia tela aj svalovej aktivity.
 
Výukové videá


Optimalizácia telesného postavenia, príprava na cvičenie, svalová rovnováha, fasciálna masáž a nácvik bežných denných pohybov – zdravo a hravo!
Cvičebné zostavy
Odborne zostavené "desaťminútovky" pre vašu plnú kondíciu! Posilníte celé telo, zdravo a efektívne. Cvičebné zostavy neustále pribúdajú. Hodiny obsahu.


 
Bonusové videá


Panvové dno, chrbát bez bolesti alebo všetko o správnom dychu? Najnovšie poznatky zo sveta fyzioterapie, psychológie a športu.
 


V programe je aktuálne


49 špeciálnych cvikov na redukciu diastázy a aktiváciu panvového dna
20 odborne zostavených cvičebných zostáv od 8 do 20 minút dĺžky
10 hodín obsahu pre tie najlepšie výsledky počas 6 mesiacov