Ovak Meruňková Bublinky 68

19,68 EUR
Skladem
ks

Overal a vak v jednom. Prečo? Pretože pre správny vývoj nohy je dôležité dostatočné množstvo vzruchov - tzv. "Propriocepcie". Proprioceptívna stimulácia je jednoznačne vhodná aj ako prevencia vzniku plochej nohy u detí. V detskem Ovaku má dieťa možnosť ľubovoľne pohybovať nožičkami. Trenie chodidiel o seba je jeden z najlepších pohybu, ako na úplnom začiatku posilniť nožnú klenbu. viac

Overal a vak v jednom. Prečo? Pretože pre správny vývoj nohy je dôležité dostatočné množstvo vzruchov - tzv. "Propriocepcie". Proprioceptívna stimulácia je jednoznačne vhodná aj ako prevencia vzniku plochej nohy u detí. V detskom ovako má dieťa možnosť ľubovoľne pohybovať nožičkami a hlavne je trieť o seba. Trenie chodidiel o seba je jeden z najlepších pohybu, ako na úplnom začiatku posilniť nožnú klenbu.

Veľkosť: 68

Materiál: Úplet, 95% bavlna s prídavkom 5% elastanu. Vďaka obsahu elastanu je látka pružná a bude sa vám lepšie mimino do ovako obliekať. Na spodnej časti je zips, ktorý umožní ovako bábätku pretiahnuť celý cez hlavičku.