Páperová zavinovačka Klasik JiTuli velké Tuli/ Modrá

Pôvodná cena 86,60 EUR. Ušetríte 10% (8,66 EUR) 77,94 EUR
Skladem
ks

Doprajte vášmu bábätku pocit bezpečia v páperovej zavinovačke, vďaka ktorej sa bude cítiť ako u mamičky v brušku. Zavinovačka Klasik je vhodná pre novorodencov a bábätká od 2,5 kg. Výhodou je tvar štvorca, takže je možné využiť ju neskôr ako perinku pre bábätko. Perové zavinovačky JiTuli sú vyrábané zo sypkoviny s ošetrením STRIEBROAKTÍV proti roztočom. viac

Páperová zavinovačka Klasik

má klasický rozmer štvorca 85 × 85 cm. Je vhodná pre novorodencov a bábätká od 2,5 kg.

Zavinovačka JiTuli Klasik je plnená 100% husacím perím v pomere 80/20% draná a prachová. Táto kombinácia je ideálna, aby dieťaťu zabezpečila stálu teplotu a naopak ju neprehrievala a hlavne udržala bábätku správnu polohu. Preto musí byť dodržaná správna kombinácia peria, aby zavinovačka nebola preplnená, ale naopak, perie mohlo pod bábätkom pracovať a prispôsobiť sa jeho telíčku.

Výhodou zavinovačky Klasik je tvar štvorca, takže je možné využiť ju neskôr ako perinku pre bábätko.

Zavinovačka sa skladá zo sypkoviny a bavlneného poťahu.

Sypkovina je veľmi hustá tkanina, aby neprepustila perie von. Je vyrábaná z jemných priadzí z čistej bavlny. My pre vás vyberáme sypkovinu, ktorá nie len, že spĺňa atestáciu pre deti do troch rokov, ale ešte navyše má ošetrenie STRIEBROAKTÍV, vďaka ktorému sú perové zavinovačky JiTuli, absolútnou kráľovnou medzi zavinovačkami. Striebroaktívny je antivírusová a antibakteriálna ochrana fungujúca na báze iónov striebra redukujúca obsah baktérií až o 95%! Zabraňuje množeniu plesní, mikroorganizmov a roztočov. Môžete tak mať istotu, že vaše bábätko bude mať maximálne komfort, čisté a zdravé spanie.

Poťah na zavinovačku je tiež 100% bavlna a je na zips, takže sa dá kedykoľvek zložiť a ľubovoľne prať. Doporučujeme preto zakúpiť dva poťahy na výmenu

Péřová zavinovačka KlasikPéřová zavinovačka Klasik

Zapínánie zavinovačky je riešené tromy gombíkmi, môžete teda korigovať zovretie bábätka podľa potreby. Gombíky sú ideálne,pretože pri zapínaní a rozopínaní  bábätko nerušia, ako je to pri zapínaní a rozopínaní na suchý zips.

Na JiTuli nájdete aj páperové zavinovačky na zaväzovanie na zaväzovaciu stuhu.

Péřová zavinovačka Klasik

Perie je alfa a omega celé zavinovačky. Vyberáme len to najkvalitnejšie od českých dodávateľov

My vyberáme len to najkvalitnejšie perie od českých dodávateľov. Perová zavinovačka JiTuli Klasik je plnená 100% husacím perím v pomere 80/20% dranej a prachovej. Prachové perie sa nachádza v spodnej časti hrudníka husí a má za úlohu, chrániť pred chladom a teplom. Práve preto je prachové perie kúzelným izolantom a perové zavinovačky vďaka nemu majú termoregulačnú schopnosť, vďaka ktorej bude vaše bábätku stále v teple, ale nebude sa prehrievať.

Prečo práve páperovú zavinovačku zo zdravotného hľadiska?

Po pôrode novorodenec nevie ležať rovno na chrbátiku. Preto je ideálne, aby bábätko od narodenia ležalo na páperovej zavinovačke. Vďaka periu sa mu totiž vytvorí takzvané hniezdočko, ktoré mu pomôže ležať rovno v osi.

Páperová zavinovačka nemá len vplyv na zdravý vývoj dieťaťa po fyzickej stránke. Poskytne bábätku v prvých mesiacoch tiež pocit bezpečia, na aký bolo zvyknuté u mamičky v brušku. Dodá mu stabilnú teplotu vďaka periu, ktoré je priedušné a dieťa sa v ňom nepotí.

Péřová zavinovačka KlasikPéřová zavinovačka Klasik

Využitie páperovej zavinovačky od narodenia až do 3 rokov dieťaťa

Páperovú zavinovačku je ideálne používať aj do kočíka, aby tlmila otrasy pri jazde.

Manipulácia s bábätkom je v páperovej zavinovačke ľahšia, čo oceníte napríklad vo chvíli, keď príde návšteva a chce si bábätko popestovať. Zavinovačka pomôže zabezpečiť bezpečnú polohu pre dieťa.

Péřová zavinovačka KlasikPéřová zavinovačka Klasik

Ideálne je využívať páperovú zavinovačku hneď od narodenia dieťaťa ako hniezdočko, v ktorom bude mať novorodenec pocit bezpečia, stálu teplotu a ideálnu polohu pre správny vývoj. Po treťom mesiaci ukladáme bábätko zabalené do zavinovačky na spánok, v čase bdenia z nej vytvoríme takzvané hniezdočko.

Deti staršie ako šesť mesiacov môžete na zavinovačku uložiť už len k spánku, alebo páperovú zavinovačku využiť ako perinku. Preto zavinovačku využijete až do 3 rokov dieťaťa.

Péřová zavinovačka KlasikPéřová zavinovačka Klasik

Mimo to ju môžete tiež využiť pri dojčení, a bábätku tak poskytnúť pohodlnú a stabilnú polohu pri jedle.

Všetky materiály použité na výrobu páperových zavinovačiek spĺňajú prísne hygienické požiadavky a majú atestáciu Oeko-Tex Standard na výrobky pre deti do troch rokov.