Páperový vankúšik malý Šedý

23,33 EUR
Skladem
ks

Doprajte svojmu bábätku pokojný spánok aj v kočíku. Perový vankúšik do kočíka má rozmer 40 x 40 cm. Úžasne tlmí otrasy z jazdy a je skvelá prevencia proti uprednostňovaniu otočenia hlavičky dieťaťa k jednej strane aj symetrického či asymetrického oploštenia záhlavia. Žiadny iný materiál nedokáže perový vankúšik nahradiť. viac

Jazda v kočíku môže byť niekedy veľmi drncavá. Perový vankúšik je ideálna voľba, ako utlmiť otrasy z jazdy.
Páperový vankúšik je skvelá prevencia proti uprednostňovaniu otočenia hlavičky dieťaťa k jednej strane i symetrického či asymetrického oploštenia hlavičky. Túto problematiku je potrebné ustrážiť aj v kočíku. Žiadny iný materiál nedokáže páperový vankúšik nahradiť.
Vďaka periu sa do vankúšika hlavička bábätka prepadne a vankúšik nevytvorí žiadny schod medzi krčnou chrbticou a hlavičkou. Bábätku sa hlavička naopak krásne pretiahne v šiji.
Vankúšik je vhodný pod bábätko v zavinovačke alebo samostatne v kočíku. Vytvorí naklonenú rovinu, aby sme zabránili napríklad vdýchnutiu po grckaní. Bábätko je na vankúšiku v jeho prirodzenej polohe klbka, hlavička je vyvýšená a krásne pretiahnutá v šiji.

Vankúšik je ďalej nenahraditeľný pre dráždivejšie bábätká s tendenciou k záklonom. 

Páperový vankúšik má rozmer 40 x 40 cm a skladá sa zo sypkoviny, plnené špeciálnou kombináciou prachového a draného peria, a z poťahu, ktorý je zo 100% bavlny a je možné ho kedykoľvek zložiť a ľubovoľne prať. Povlak je možné vyberať a kombinovať aj s páperovou zavinovačkou a mantinelom a spoločne Vám vytvorí krásny set do postieľky.


Materiály použité na výrobu zavinovačiek majú atestáciu Oeko-Tex Standard na výrobky pre deti do troch rokov.