Perový vankúš Veľký Louka

96,48 EUR
Skladem
ks

Veľké páperové vankúše JiTuli sú Váš strieborný poklad do detskej postieľky alebo aj do vašej spálne. Sú polovysypané, netvoria príliš veľký schod medzi krčnou chrbticou a sú vhodné pre všetky spánkové polohy. Majú antivírusovú a antibakteriálnu úpravu. viac

Veľké páperové vankúše JiTuli sú Váš strieborný poklad do detskej postieľky alebo aj do vašej spálne.

Majú klasický rozmer 70x90 cm a sú polovysypané. To znamené, že netvorí príliš veľký schod medzi krčnou peťou a vďaka tomu sú vhodné pre deti. Niektorí dospelí tento nadýchaný, mäkký a ľahký vankúš uvítajú tiež, pretože Vám zaistia vynikajúcu podporu pre vašu hlavu a krčnú chrbticu a je úžasne poddajný, vhodný pre všetky spánkové polohy.

Vankúše sú z najjemnejšieho husacieho peria s úpravou STRIEBROAKTÍV, vďaka ktorej je absolutnou jednotkou na trhu. Antivírusová a antibakteriálna ochrana fungujúca na báze iónov striebra redukujúca obsah baktérií až o 95%! Zabraňuje množeniu plesní, mikroorganizmov a roztočov, čím sa tento páperový vankúš stáva hypoalergénnym a zaistí vám tak maximálne komfortné, čisté a zdravé spanie.

Ide o 100% prírodný produkt a neobsahuje žiadne umelé náhradky.

Poťah: 100% bavlnená sypkovina ošetrená aktívnym striebrom T 25-25 Silver

Výplň: 100% prachové biele husacie perie, ktoré je nerecyklovateľné, dôkladne čistené, overené veterinárnou kontrolou, zbavené všetkých nečistôt a prachu.