Produkt už nie je v ponuke Sledovať dostupnosť

Spací vak JiTuli je ideálny a pre dieťa jednoznačne najbezpečnejšie alternatívou prikrývok.
Vďaka vaku máte istotu, že tvár vášho dieťatka nebude nikdy omylom zakrytá pokrývkou a dieťa bude mať úplnú voľnosť pohybu ručičiek i nožičiek. Vak JiTuli zároveň zaisťuje dieťaťu stály tepelný komfort a tým pádom zdravý, pohodlný a bezpečný spánok. viac

Výrobca: Vývoj dětí Kód produktu: P00405 Doprava a platba

Špeciálny tvar vaku JiTuli poskytuje plnú voľnosť pohybu ručičiek aj nožičiek, čo je mimoriadne dôležité pre správny vývoj dieťaťa. Vaše dieťatko nemá vo spacáčku nijako obmedzený pohyb bedier, čo zaisťuje ich správny vývoj, dodáva dieťaťu pocit bezpečia a zaručuje jeho komfortný spánok. Bábätko môže slobodne a voľne pohybovať rukami - objavovať svet - a zároveň nehrozí riziko zakrytie tváre prikrývkou, čo sa môže stať pri použití tradičných pokrývok. Otvory na rúčky sú navrhnuté tak, aby zabezpečili pohodlie a voľnú cirkuláciu vzduchu a zabránili riziku prehriatia dieťaťa.

Rozmery
Šírka hrudníčku 30 cm

Šírka spodnej časti 45 cm

Dĺžka 70 cm

Materiál
Poťah: 100% bavlna s certifikáciou OEKO-TEX Standard 100, I. trieda. Atest na výrobky pre deti do 3 rokov.
Výplň: silanizovaná duté vlákno s certifikáciou OEKO-TEX Standard 100, I. trieda. Toto špeciálne upravené vlákno odpudzuje prachové častice. Tiež je úplne nestráviteľné pre roztoče, baktérie a ďalšie nepríjemné mikroorganizmy a odpudzuje ich.

Silanizovanej duté vlákno sa vyznačuje vysokým stupňom splývavosti a veľkou odolnosťou voči opakovanému stláčanie. Teda nemusíte mať strach, že by sa vám hniezda stali tvrdými a nepríjemnými na dotyk. Vaše bábätko sa bude cítiť ako v bavlnke a jeho spánok bude veľmi príjemný a posilňujúci.


starostlivosť
Odporúčame prať na 40 ° C v práčke.