Súprava Jeřabinka/Okrová

131,67 EUR
Skladem
ks

Súprava je úžasná, kompletná výbavička do postieľky pre bábätko. Skladá sa z páperovej zavinovačky Klasik, páperového vankúšika a mantinelu.
Použité materiály spĺňajú najprísnejšie požiadavky na výrobu produktov pre deti do 3 rokov. Všetko je vyrobené v Českej republike.
Ak je u zavinovačky uvedené na objednávku, bude pre Vás pripravená na odoslanie do troch týždňov. viac

Obsah výbavičky

Páperová zavinovačka Klasik, ktorá sa dá vďaka štvorcovému tvaru neskôr využiť aj ako perinka do postieľky. Rozmer zavinovačky je 85 × 85 cm.

Páperový vankúšik, ktorý veľmi úspešne odbúrava riziko uprednostňovania otočenia hlavičky dieťaťa k jednej strane i symetrického či asymetrického oploštenia hlavičky. Žiadny iný materiál nedokáže páperový vankúšik nahradiť. Rozmer vankúšika je 40 × 60 cm.

Mantinel do postieľky. Rozmer je 30 × 140 cm. Mantinel sa používa po obvode postieľky, aby bolo bábätko chránené pred prievanom a malo ohraničený priestor. Neskôr mantinel bráni nárazu hlavičky na hrany postieľky, keď bábätko začne byť aktívnejšie.

Zavinovačka sa skladá zo sypkoviny a bavlneného poťahu. Poťah na zavinovačku je tiež 100% bavlna a je na zips, takže sa dá kedykoľvek zložiť a ľubovoľne prať. Doporučujeme preto zakúpiť dva poťahy na výmenu. Povlak je ušitý v rovnakom tvare ako zavinovačka.

Všetky materiály použité na výrobu zavinovačiek spĺňajú prísne hygienické požiadavky a majú atestáciu Oeko-Tex Standard na výrobky pre deti do troch rokov.