Súprava Pérová perinka s vankúšikom Barevné Kapičky/ Modrá

139,58 EUR
Skladem
ks

Tradičná perníková perinka detský perníkový vankúš. Nemusíte sa už obávať, že sa vaše dieťa počas noci vyruší nepríjemným chladom. Perinka nielen že skvele kopíruje tvar tela dieťaťa a tým ho krásne zachumlí, ale navyše husia perina skvele izoluje teplo. Detský perlový vankúš ponúka dieťaťu pohodlné, mäkké a teplé prostredie dôležité pre jeho pocit istoty a bezpečia, a pokojný spánok. viac

Súprava Pérová perinka s vankúšikom a obliečkami

Tradičná páperovou perinku tvorí vysoko kvalitná, jemná a mäkká sypkovina zo 100% bavlny a povlak, s moderným motívom, taktiež zo 100% bavlny, ktorý je na zips, takže sa dá kedykoľvek zložiť a ľubovoľne prať. Doporučujeme preto zakúpiť dva poťahy na výmenu. Je plnená husacím perím, z časti páraným a z časti prachovým.

Rozmer perinky 135 x 95 cm.

Páperový polovysypaný vankúšik do postieľky vhodný pre deti. Vankúšik ponúka dieťaťu pohodlné, mäkké a teplé prostredie dôležité pre jeho pocit istoty a bezpečia, a tým uvoľnenie a pokojný spánok.

Páperový vankúšik je skvelá prevencia proti uprednostňovaniu otočenia hlavičky dieťaťa k jednej strane, symetrického, či asymetrického oploštenia hlavičky. Žiadny iný materiál nedokáže páperový vankúšik nahradiť.

Vankúšik tvorí vysoko kvalitná, jemná a mäkká sypkovina zo 100% bavlny a povlak, s moderným motívom, tiež zo 100% bavlny, ktorý je na zips, takže sa dá kedykoľvek zložiť a ľubovoľne prať.

Doporučujeme preto zakúpiť dva poťahy na výmenu. Je plnená husacím perím, z časti páraným a z časti prachovým, od českého výrobcu.

Rozmer vankúšika do postieľky 60 x 40 cm