Súprava Větvičky/Růžová

120,21 EUR
Skladem
ks

Súprava je úžasná, kompletná výbavička do postieľky pre bábätko. Skladá sa z páperovej zavinovačky Klasik, páperového vankúšika a mantinelu.
Použité materiály spĺňajú najprísnejšie požiadavky na výrobu produktov pre deti do 3 rokov. Všetko je vyrobené v Českej republike. viac

Obsah výbavičky

Páperová zavinovačka Klasik, ktorá sa dá vďaka štvorcovému tvaru neskôr využiť aj ako perinka do postieľky. Rozmer zavinovačky je 85 × 85 cm.

Páperový vankúšik, ktorý veľmi úspešne odbúrava riziko uprednostňovania otočenia hlavičky dieťaťa k jednej strane i symetrického či asymetrického oploštenia hlavičky. Žiadny iný materiál nedokáže páperový vankúšik nahradiť. Rozmer vankúšika je 40 × 60 cm.

Mantinel do postieľky. Rozmer je 30 × 140 cm. Mantinel sa používa po obvode postieľky, aby bolo bábätko chránené pred prievanom a malo ohraničený priestor. Neskôr mantinel bráni nárazu hlavičky na hrany postieľky, keď bábätko začne byť aktívnejšie.

Zavinovačka sa skladá zo sypkoviny a bavlneného poťahu. Poťah na zavinovačku je tiež 100% bavlna a je na zips, takže sa dá kedykoľvek zložiť a ľubovoľne prať. Doporučujeme preto zakúpiť dva poťahy na výmenu. Povlak je ušitý v rovnakom tvare ako zavinovačka.

Všetky materiály použité na výrobu zavinovačiek spĺňajú prísne hygienické požiadavky a majú atestáciu Oeko-Tex Standard na výrobky pre deti do troch rokov.