Páperové vankúše do postieľky

Rovnako ako vy si nedokážete predstaviť spanie bez pohodlného vankúša, tak je vankúšik veľmi dôležitý aj pre bábätko. Bábätko totiž vyhľadáva ohraničený priestor, na ktorý bolo zvyknuté v mamičkinom brušku. A presne to mu páperový vankúšik dopraje.

Perový vankúšik JiTuli má rozmer 40x60 cm a je polovysypaný a vďaka periu sa do vankúšika hlavička bábätka prepadne a vankúšik nevytvorí žiadny schod medzi krčnou chrbticou a hlavičkou. Bábätku sa hlavička naopak krásne pretiahne v šiji a dieťa sa môže krásne pritúliť a pokojne spinkať. Tiež sa jedná o skvelú prevenciu proti uprednostňovaniu otočenia hlavičky dieťaťa do jednej strane aj symetrickému či asymetrickému splošteniu záhlavia. Žiadny iný materiál nedokáže perový vankúšik nahradiť.

Vonkajšiu časť vankúšika tvorí bavlnená obliečka, ktorú môžete vybrať presne podľa vášho vkusu. Odporúčame tiež dokúpiť náhradné obliečky, aby ste mohli kedykoľvek vankúšik prezliecť a vaše bábätko bolo stále v čistom.

Rovnako ako vy si nedokážete predstaviť spanie bez pohodlného vankúša, tak je vankúšik dôležitý aj pre bábätko. Vyberte si českú kvalitu s bavlneným povlakom.