Páperové zavinovačky Klasik

Svet je po narodení pre bábätko neznáme prostredie. Perová zavinovačka mu však poskytne pocit bezpečia aké zažívalo v brušku. Predstavuje toľko známe prostredie, pretože bábätko objíma rovnakým spôsobom. Prináša mu tak pocit bezpečia ako keby ste si ho privinuli. Zároveň môže v zavinovačke už od prvých mesiacov bezpečne a v stabilnej polohe pozorovať svet. A to, ako pri pestovaní, dojčení ale aj v kočíku, kde zavinovačka stlmí otrasy pri jazde.

Zavinovačka pre bábätká v rozmeroch klasík sa svojou hmotnosťou, rozmerom i množstvom peria hodí pre novorodencov od 2,5 kg, ktorý ho využije až do 3 mesiacov. Hmotnosť peria sa prispôsobí váhe dieťaťa tak, aby perie pod bábätkom pracovalo. Bábätko sa do peria prepadne a perie sa pod telíčkom dieťaťa rozostúpi do strán. Jedine tak dieťaťu vytvorí zavinovačka správnu polohu, aby sa mohlo dobre vyvíjať.

Vďaka prírodnému páperovému materiálu, s ktorým česká značka JiTuli pracuje, si môžete byť istí, že teplota bábätka nebude kolísať a perie zastane termoregulačnú funkciu. To znamená, že v teple ochladí, v zime zahreje a predchádza poteniu. Stane sa tak ideálnym parťákom pre bábätká narodené v horúcom lete aj v najchladnejších zimných dňoch. Navyše k nemu môžete vybrať aj náhradný poťah, aby ste ho mohli prať podľa potreby.

Štvorcový rozmer 85x85 cm bábätko krásne objíme a hneď ako zo zavinovačky vyrastie, môžete ju ľahko rozložiť a používať ako perinku. Pokiaľ sa rozhodnete využiť zavinovačku ako perinku, odporúčame vám zaobstarať si k nej aj rovnako kvalitný vankúšik.

Zavinovačky pre bábätká v rozmere klasík sú ideálnou voľbou pre novorodencov. Vyberajte z mnohých farieb a hravých vzorov, ktoré oživia detskú izbičku.