Zvyklo si vaše dieťatko na zavinovačku ako na miesto plné bezpečia? Doprajte mu pocit ako u mamičky v brušku aj vo chvíli, keď z menšej zavinovačky vyrastie. Vďaka väčšiemu množstvu peria sa dokonale prispôsobí a dieťatko bude spinkať ako v bavlnke.

Rozmer maxi so svojou hmotnosťou, rozmerom i množstvom peria patrí medzi zavinovačky pre väčšie bábätká – deti od 3 mesiacov alebo väčší novorodenci od zhruba 4 kg. Hmotnosť peria sa prispôsobí váhe dieťaťa tak, aby perie pod bábätkom pracovalo. Bábätko sa do peria prepadne a perie sa pod telíčkom dieťaťa rozostúpi do strán. Jedine tak dieťaťu vytvorí zavinovačka správnu polohu, aby sa mohlo dobre vyvíjať.

Vďaka prírodnému páperovému materiálu, s ktorým česká značka JiTuli pracuje, si môžete byť istí, že teplota bábätka nebude kolísať a perie zastane termoregulačnú funkciu. To znamená, že v teple ochladí, v zime zahreje a predchádza poteniu. Stane sa tak ideálnym parťákom pre bábätká narodené v horúcom lete aj v najchladnejších zimných dňoch. Navyše k nemu môžete vybrať aj náhradný poťah, aby ste ho mohli prať podľa potreby.

Perová zavinovačka 100x100 cm bábätko krásne objíme a hneď ako zo zavinovačky vyrastie, môžete ju ľahko rozložiť a používať ako perinku. Pokiaľ sa rozhodnete využiť zavinovačku ako perinku, odporúčame vám zaobstarať si k nej aj rovnako kvalitný vankúšik.

Väčšie zavinovačky sú ideálnou voľbou pre väčšie bábätká alebo pre deti od 3 mesiacov. Vyberte si z rôznych farieb i vzorov, ktoré oživia každú detskú izbičku.