Poskytnite vášmu čerstvo narodenému bábätku pocit bezpečia, aké zažívalo v brušku. Dojčenská zavinovačka predstavuje tak známe prostredie, pretože bábätko objíma rovnakým spôsobom ako bolo chránené v brušku. Prináša mu pocit bezpečia, ako keby ste si ho privinuli. Zároveň môže v zavinovačke už od prvých mesiacov bezpečne a v stabilnej polohe pozorovať svet. A to, ako pri pestovaní, dojčení ale aj v kočíku, kde zavinovačka stlmí otrasy pri jazde.

Najmenší rozmer sa hodí pre novorodencov, predčasne narodené bábätkáalebo tie s nízkou pôrodnou váhou. Štvorcový rozmer 75x75 cm ich krásne objíme a hneď ako zo zavinovačky vyrastú, môžete ju ľahko rozložiť a používať ako perinku alebo podložku na hranie. Pokiaľ sa rozhodnete využiť zavinovačku ako perinku, odporúčame vám zaobstarať si k nej aj rovnako kvalitný vankúšik.

Vďaka prírodnému páperovému materiálu, s ktorým česká značka JiTuli pracuje, si môžete byť istí, že teplota bábätka nebude kolísať a perie zastane termoregulačnú funkciu. To znamená, že v teple ochladí, v zime zahreje a predchádza poteniu. Stane sa tak ideálnym parťákom pre bábätká narodené v horúcom lete aj v najchladnejších zimných dňoch.

Hľadáte malú veľkosť zavinovačky pre bábätká? Vyberte si zo širokej ponuky zavinovačiek v rozmeroch mini a doprajte vášmu bábätku pocit bezpečia