PRE BÁBÄTKO

Kto je pripravený nebude zaskočený! Riaďte sa aj vy týmto heslom a pripravte sa na príchod bábätka s celou výbavičkou pre bábätko, ktorá vám uľahčí materstvo a bábätku dodá pocit pohodlia a bezpečia.

K ničím nerušenému zdravému spánku prispejú napríklad spacie vaky alebo ovaky a postieľku môžete vymeniť za Mojžišov kôš, ktorý nadväzuje na overené tradície našich predkov. Vhod vášmu bábätku príde aj príjemná čiapočka s uzlíkom, vďaka ktorej bude v teple nielen v postieľke. V ponuke nájdete aj jedinečné tulíky, ku ktorým sa deti môžu pritúliť v noci alebo ich žmoliť v ruke, čo zlepšuje ich motoriku a vyvoláva pocit bezpečia. Na hracích dekách potom budú pokračovať v poznávaní sveta a dôležité chvíle zaznačíte na míľnikové kartičky.

Aby bolo vaše dieťatko čisté a spokojné, pripnite mu slintáčik a prebaľujte na špeciálnych prebaľovacích podložkách. Nezabudnite ho tiež po kúpeli v špeciálnej detskej prírodnej kozmetike šetrnej k citlivej pokožke zabaliť do osušky alebo univerzálnej mušelínovej plienky.

Pripravte sa na príchod bábätka s výbavičkou, ktorá vám uľahčí materstvo a bábätku dodá pocit bezpečia. Vyberte si z ponuky produktov českej výroby.