Potrpíte si na neutrálne farby a chcete bábätku zaobstarať minimalistickú výbavičku? Potom vás určite zaujme šedý set. Šedú farbu ľahko skombinujete s ďalšími vzormi a farbami. Navyše je šedá farba symbolom múdrosti. Dajte tak dieťatku múdrosť do vienka už odmala.

Šedú výbavičku buď zaobstaráte čisto jednofarebnú, alebo v kombinácii s inými vzormi. Je len na vás, ktorú kombináciu pre vaše bábätko vyberiete. Vďaka prírodnému páperovému materiálu, s ktorým česká značka JiTuli pracuje, si môžete byť istí, že teplota bábätka nebude kolísať a perie zastane termoregulačnú funkciu. To znamená, že v teple ochladí, v zime zahreje a predchádza poteniu. Stane sa tak ideálnym parťákom pre bábätká narodené v horúcom lete aj v najchladnejších zimných dňoch.

Celú izbičku môžete zladiť vďaka výbavičke pre bábätko – od zavinovačky, vankúšika, hniezdočka až po fusak alebo tulítko.

Máte radi jednoduchosť a eleganciu? Zariaďte v rovnakom štýle aj výbavičku pre bábätko. Zaobstarajte mu zavinovačku, vankúšik alebo hniezdočko šedej farby.