Rozjasnite izbičku vášho bábätka s výbavičkou so vzorom sobov a medveďov. Hneď ako vaše dieťatko povyrastie, samo začne objavovať jednotlivé zvieratká a spoznávať ich. Stanú sa tak nerozlučnými parťákmi v čase spánku aj hrania.

S hravým vzorom sobov a medvedíkov s detailmi v modernej mätovej farbe zaobstaráte celú výbavičku pre bábätko – od zavinovačky, plienky až po podložku a hraciu deku.

Perové zavinovačky vo vzore sobov a medvedíkov kombinujeme s bielou a hnedou farbou. Je len na vás, ktorú kombináciu pre vaše bábätko vyberiete. Vďaka prírodnému páperovému materiálu, s ktorým česká značka JiTuli pracuje, si môžete byť istí, že teplota bábätka nebude kolísať a perie zastane termoregulačnú funkciu. To znamená, že v teple ochladí, v zime zahreje a predchádza poteniu. Stane sa tak ideálnym parťákom pre bábätká narodené v horúcom lete aj v najchladnejších zimných dňoch.

Žiadna položka

Soby sa stanú najlepšími parťákmi pre vaše bábätko. Zaobstarajte dieťatku výbavičku so vzorom sobov, do ktorej sa zamiluje celá rodina.