Páperové zavinovačky

Pamätáte na ten známy pocit bezpečia, keď vás mamička privinula do náručia? Už od chvíle keď sa narodíme máme v podvedomí spomienku na deväť mesiacov kedy sme vyrastali v priestore bruška, ktoré nás neustále okolo objímalo. A práve zavinovačky pre bábätko predstavujú prostredie, na ktoré si tak zvyklo. Zároveň v zavinovačke môžu už od prvých mesiacov bezpečne a v stabilnej polohe pozorovať svet, rozhliadať sa na všetky strany a priraďovať zvuky, ktoré poznali z bruška konkrétnym ľuďom a veciam. A to, ako pri pestovaní, dojčení ale aj v kočíku, kde zavinovačka stlmí otrasy pri jazde. 

Vďaka prírodnému páperovému materiálu, s ktorým česká značka JiTuli pracuje, si môžete byť istí, že teplota bábätka nebude kolísať a perie zastane termoregulačnú funkciu. To znamená, že v teple ochladí, v zime zahreje a predchádza poteniu. Stane sa tak ideálnym parťákom pre bábätká narodené v horúcom lete aj v najchladnejších zimných dňoch.

My pre vás vyberáme zavinovačky ze sypkoviny, ktorá nie len, že spĺňa atestáciu pre deti do troch rokov, ale ešte navyše má ošetrenie STRIEBROAKTÍV, vďaka ktorému sú perové zavinovačky JiTuli, absolútnou kráľovnou medzi zavinovačkami. Striebroaktívny je antivírusová a antibakteriálna ochrana fungujúca na báze iónov striebra redukujúca obsah baktérií až o 95%! 

Ako vybrať správnu veľkosť páperovej zavinovačky?
Veľkosť zavinovačky si zvoľte podľa veku a váhy vášho bábätka. Pre novorodencov odporúčame veľkosť Klasik. Vzor voľte podľa svojho vkusu a odporúčame zavinovačku doladiť aj páperovým vankúšikom, ktorý vám spoločne so zavinovačkou vytvorí súpravu do postieľky, ktorá bude robiť radosť vašim najmilším pokojne aj niekoľko rokov.

Vďaka zavinovačke sa vaše bábätko bude cítiť bezpečne v postieľke, kočíku aj v náručí. V ponuke zavinovačiek pre bábätká nájdete rôzne rozmery, farby aj vzory.