Lesné zvieratká postrážia spánok vášho bábätka a rozjasnia detskú izbičku, postieľku a kočík. Hneď ako vaše dieťatko povyrastie, samo začne objavovať jednotlivé zvieratká a spoznávať ich. Ježko, medveď, líška a zajac sa stanú neoceniteľnými parťákmi v čase spánku aj hrania.

S hravým vzorom lesných zvieratiek na tmavo modrom podklade zaobstaráte celú výbavičku pre bábätko – od zavinovačky, hniezdočka až po podložku a hraciu deku.

Perové zavinovačky vo vzore lesných zvieratiek kombinujeme s bielou a okrovou farbou. Je len na vás, ktorú kombináciu pre vaše bábätko vyberiete. Vďaka prírodnému páperovému materiálu, s ktorým česká značka JiTuli pracuje, si môžete byť istí, že teplota bábätka nebude kolísať a perie zastane termoregulačnú funkciu. To znamená, že v teple ochladí, v zime zahreje a predchádza poteniu. Stane sa tak ideálnym parťákom pre bábätká narodené v horúcom lete aj v najchladnejších zimných dňoch.

Zvieratká sa stanú najlepšími parťákmi pre vaše bábätko. Zaobstarajte dieťatku výbavičku so vzorom lesných zvieratiek, do ktorej sa zamiluje celá rodina.