Súprava Pérová perinka s vankúšikom Bílá/Šedé mini hvězdičky

Pôvodná cena 139,58 EUR. Ušetríte 10% (13,96 EUR) 125,62 EUR
Skladem
ks

Tradičná perníková perinka detský perníkový vankúš. Nemusíte sa už obávať, že sa vaše dieťa počas noci vyruší nepríjemným chladom. Perinka nielen že skvele kopíruje tvar tela dieťaťa a tým ho krásne zachumlí, ale navyše husia perina skvele izoluje teplo. Detský perlový vankúš ponúka dieťaťu pohodlné, mäkké a teplé prostredie dôležité pre jeho pocit istoty a bezpečia, a pokojný spánok. viac

Súprava Pérová perinka s vankúšikom a obliečkami

Tradičná páperovou perinku tvorí vysoko kvalitná, jemná a mäkká sypkovina zo 100% bavlny a povlak, s moderným motívom, taktiež zo 100% bavlny, ktorý je na zips, takže sa dá kedykoľvek zložiť a ľubovoľne prať. Doporučujeme preto zakúpiť dva poťahy na výmenu. Je plnená husacím perím, z časti páraným a z časti prachovým.

Rozmer perinky 135 x 95 cm.

Páperový polovysypaný vankúšik do postieľky vhodný pre deti. Vankúšik ponúka dieťaťu pohodlné, mäkké a teplé prostredie dôležité pre jeho pocit istoty a bezpečia, a tým uvoľnenie a pokojný spánok.

Páperový vankúšik je skvelá prevencia proti uprednostňovaniu otočenia hlavičky dieťaťa k jednej strane, symetrického, či asymetrického oploštenia hlavičky. Žiadny iný materiál nedokáže páperový vankúšik nahradiť.

Vankúšik tvorí vysoko kvalitná, jemná a mäkká sypkovina zo 100% bavlny a povlak, s moderným motívom, tiež zo 100% bavlny, ktorý je na zips, takže sa dá kedykoľvek zložiť a ľubovoľne prať.

Doporučujeme preto zakúpiť dva poťahy na výmenu. Je plnená husacím perím, z časti páraným a z časti prachovým, od českého výrobcu.

Rozmer vankúšika do postieľky 60 x 40 cm